KONST / Litografier / Litografi 13372080
nr 1337 2080
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
Litografi, 2 st, Signerad. Motivet: 21x11 - 22x14cm
Jan Ewemo, svensk målare och grafiker född i Uppsala 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:01:05
150 kr
Jan Ewemo
nr 1337 2080
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 13 juli 2020 |